Informacje o firmie

Kancelaria Finansowa TRUST GROUP jest dynamicznie i prężnie rozwijającą się firmą specjalizującą się w doradztwie finansowym opartym na dostępnych na rynku polskim produktach i usługach finansowych.

Współpracujemy z ponad 20 bankami i instytucjami finansowymi, zapewniając naszym Klientom optymalne rozwiązania spośród dostępnych na rynku. 

Naszą firmę tworzy zespół profesjonalistów, których bogate doświadczenie w branży finansowej oraz ścisła współpraca z partnerami biznesowymi gwarantuje najwyższy poziom obsługi. Oferujemy kompleksową obsługę z zachowaniem najwyższych standardów pracy opartych na zasadzie uczciwości i rzetelności. Zgodnie z potrzebami rynku i Klientów świadczymy usługi doradcze przez zespół skupiający doświadczonych i wykwalifikowanych ludzi chcących z pasją dzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami. 

Gwarancją rzetelności i profesjonalizmu jest także znajomość procedur i ofert bankowych oraz niezależność – nie jesteśmy powiązani kapitałowo z żadną instytucją finansową, nie mamy także własnych produktów. Zapewniamy Klientom dostęp do najlepszych ofert i wyręczamy w kontaktach z bankami.


Kancelaria Finansowa TRUST GROUP nie pobiera żadnego wynagrodzenia bezpośrednio od Klientów, kontakt z Kancelarią nie powoduje również jakichkolwiek kosztów czy opłat i jest niezobowiązujący. 


TRUST GROUP – ZAUFANIE W FINANSACH 

Zapraszamy do kontaktu z Doradcami Finansowymi TRUST GROUP