Kredyty firmowe

Kredyty firmowe dedykowane są osobom, które prowadzą działalność gospodarczą. To najprostsza i najszybsza metoda finansowania bieżącej działalności Twojej firmy. Zakres ich przeznaczenia jest bardzo szeroki, tak jak potrzeby związane z prowadzeniem firmy. Jeśli potrzebujesz środków na dofinansowanie działalności – utrzymanie płynności finansowej, dalszych inwestycji, a może na jej rozpoczęcie, wybierz jeden z produktów przeznaczonych dla firm. 

Rodzaj kredytu firmowego uzależniony jest od jego przeznaczenia. W ofercie Kancelarii Finansowej TRUST GROUP znajdziesz wszystkie produkty związane w dofinansowaniem i bieżącym prowadzeniem działalności gospodarczej: 

- kredyty inwestycyjne
- kredyty w rachunku bieżącym 
- kredyty na zakup nieruchomości 
- kredyty na sfinansowanie środka transportu 

Dowolny cel wykorzystania środków, np.
- na zakup towarów
- na poprawę płynności
- na zakup środków trwałych

W niektórych przypadkach istnieje możliwość skorzystania z kredytu bez dokumentowania dochodów, np. dla wolnych zawodów. 

Udogodnienia kredytu zależą od rodzaju prowadzonej przez Ciebie działalności, dlatego skonsultuj się z naszym Doradcą Finansowym, który dobierze indywidualną ofertę specjalnie dla Ciebie. 

Pożyczka Konsolidacyjna 

Pożyczka konsolidacyjna dla firm, pozwoli zamienić Twoje wszystkie zobowiązania firmowe lub indywidualne (przeznaczone na cele firmowe) w jeden kredyt. Jeżeli masz kilka kredytów a w każdym banku musisz płacić osobno ratę i koszty obsługi kredytowej, tracąc swój czas i pieniądze. 

Cechy:
- niższe oprocentowanie
- wydłużenie okresu kredytowania
- obniżenie kosztów obsługi kredytu
- oszczędność czasu

 

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji na temat kredytów firmowych umów się na spotkanie z Doradcą i sprawdź jak możemy Ci pomóc.